Prečo si vybrať komíny Leier?

Prečo si vybrať komíny Leier?

Komíny sú neoddeliteľnou súčasťou každého domu. Správne navrhnutý a nainštalovaný komín zabezpečí bezpečný a efektívny odvod spalín z kachlí, krbov, kotlov a iných zdrojov tepla. Ak hľadáte kvalitné a spoľahlivé komíny, značka Leier je tou správnou voľbou.

Komínové systémy Leier využívajú komponenty z plastického šamotu, čo prináša množstvo výhod, pretože v sebe kombinuje vlastnosti tradičného šamotu a plastov. Jeho výroba je náročnejšia, vzniká lisovaním, podobne ako tehly. Výsledkom je materiál, ktorý je odolný voči vysokým teplotám a mechanickému zaťaženiu, ale zároveň je ľahký a jednoducho sa tvaruje. Táto kombinácia vlastností robí komíny Leier výhodnými pre rôzne typy inštalácií a konfigurácií.

Ďalšou ich výhodou je schopnosť efektívne odvádzať vlhkosť. Vlaha môže byť problémom pri kachliach a krboch, ale aj pri kotloch na pevné palivo, kde často kondenzuje a vytvára ťažkosti pri spaľovaní. Komíny Leier majú schopnosť rýchlejšie odvádzať vlhkosť, čo znižuje riziko kondenzácie a zlepšuje výkon zdroja tepla. Okrem toho, spomínaný plastický šamot má nižšiu krehkosť v porovnaní s tradičným šamotom. To znamená, že komíny sú menej náchylné na praskanie alebo rozpadnutie sa pri extrémnych teplotách alebo mechanickom zaťažení.

Tieto vlastnosti zaručujú bezpečnú a efektívnu prevádzku, a zároveň minimalizujú náklady na údržbu a opravy. Ak hľadáte spoľahlivý a výkonný komín pre svoj domov, výrobca Leier Baustoffe SK má pre vás do konca apríla aj špeciálnu akciu. Komín Smart (5m, 160/90°) môžete získať za zvýhodnenú cenu len 99 Eur. Viac informácií o tejto akcii nájdete na: www.leier.sk/akcia/.

Kontakt:

Leier Baustoffe SK, s.r.o.

Pribylinská 3, 831 04 Bratislava

Tel: 02/44 888 846

www.leier.sk

leier@leier.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *