Riešenie problémového parkovania v Žiline

Riešenie problémového parkovania v Žiline

Nedostatočný počet parkovacích miest je problém, ktorý postihuje snáď každé mesto na Slovensku. Obyvatelia sú kvôli tomu nútení parkovať svoje autá na verejných priestranstvách a ničia zeleň. Po príchode z práce často dochádza k ich beznádejnému krúženiu okolo vlastného bývania, kým nájdu voľné miesto pre svoje vozidlo.

Výnimkou nie je ani mesto Žilina. Podľa prieskumu agentúry 2Muse je až 9 z 10 obyvateľov nespokojných so súčasnou parkovacou situáciou. Preto sa realitný developer Reinoo, a.s. rozhodol vybudovať parkovací dom Obchodná, ktorý si zachová prvky zelene a zároveň poskytne obyvateľom riešenie pre chýbajúce parkovanie. Projekt zabezpečí viac ako 300 nových miest na 3 poschodiach. Tie nebude možné kúpiť do vlastníctva, ale budú dostupné širokej verejnosti. Či už pre ľudí pracujúcich v okolitých kanceláriách alebo obyvateľov najbližších bytových domov.

Aj výrobca stavebných materiálov, spoločnosť Leier Baustoffe SK sa stala súčasťou tohto projektu. Na stavbu dodala svoje prefabrikované schodiskové ramená. Tie boli vyrobené presne na mieru podľa požiadaviek investora. Ich veľkou výhodou je ich okamžitá použiteľnosť – schody sú po osadení ihneď zaťažiteľné bez potreby dodatočného podopretia. Vďaka rýchlemu dodaniu a jednoduchej montáži teraz výstavba môže pokračovať bez akéhokoľvek zdržania.

Kontakt:

Leier Baustoffe SK, s.r.o.

Pribylinská 3, 831 04 Bratislava

Tel: 02/44 888 846

www.leier.sk

leier@leier.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *