Nová výbava do dielne v sviežom jarnom móde

Nová výbava do dielne v sviežom jarnom móde

Jar prebúdza nielen naše záhradné, ale aj dielenské prostredie. Venujeme mu pozornosť pri údržbe aj pri základnej sezónnej starostlivosti po náročnej zime. To, s čím si vieme poradiť, zabezpečíme pomocou vlastného dielenského príslušenstva, inak kontaktujeme servisy. Najprv si ale svoju prácu poriadne zatriedime – na prvom mieste je inovatívna a bezpečná výbava do dielne.

Rázové uťahovačky pre ľahkú a efektívnu prácu

Jarný reštart pre údržbu strojov a zariadení vyžaduje jednoduchosť, ale preukázateľné výsledky. Za málo muziky, dokážeme väčšiu produktivitu len s tým najvyhľadávanejším príslušenstvom. Konkrétne spomedzi nových uťahovačiek prvé priečky obsadzujú modely vysokej pracovnej spoľahlivosti a dlhej životnosti. Túto svoju odolnosť si udržiavajú aj za frekventovaného dielenského používania.

Sú vybavené tak, aby šetrili čas po každej stránke – nielen pri samotnej práci, ale aj pre jej zabezpečenie a spravovanie. Na trh sa tak dostávajú uťahovačky s akumulátorom a rýchlonabíjačkou. Takmer každý nový model garantuje jednoduché, priam intuitívne ovládanie a čo najmenšiu únavu pri práci. Zabezpečujú to ergonomické prvky so špeciálnou povrchovou úpravou, vďaka ktorej je zariadenie dobre uchopiteľné.

Nové zveráky zamedzujú veľkej únave

V súvislosti s jarnými prácami si ručné náradie nespájame len so starostlivosťou o výsadbu. V rovnakej kategórií príslušenstva sa ocitajú aj dielenské zveráky, ale už na iný účel. Ide nám hlavne o to, aby boli odolné a pevné, ale nie únavné. To zabezpečuje jednak kvalitná masívna  konštrukcia, pričom nevyhnutné sú aj naše skúsenosti. Len tak dokážeme oceniť telo zveráka a pohyblivé rameno odliate po jednom kuse. Silu a odolnosť vyžadujeme aj na tvrdených čeľustiach, rovnako aj pri samom otáčaní špeciálnym tanierikom.

Aktuálne môžeme toto inovatívne dielenské náradie využívať pre údržbu a spoľahlivosť záhradného posedenia. Už aj tie základné udržiavacie práce predstavujú aktívny oddych pre kondíciu tela a mysle. Tak prečo to nevyužiť?!

Zdroj obrázku: BY-_-BY / Shutterstock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *